Menü
Kurumsal

Sosyal Sorumluluk

Kurumsal Sosyal Sorumluluk
Aston Yapı, sosyal sorumluluk projelerinde; insana saygı ve halka yakınlık öz değerlerinin bir parçası olarak tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul etmiştir.

Trabzon Yaşlıları Koruma Derneği ‘ nin ana sponsoru olan Aston yapı, derneğin başkan ve yardımcıları tarafından belirlenen ihtiyaç sahiplerine ulaşmaktadır.

Aston Yapı ayrıca,

Genç Engelliler Derneği’ nin Başkanı ‘nın özverili çalışması sonucu ortaya koymuş olduğu projelere,

TEMA Vakfı’ nda hayatını yeşili ve doğayı korumaya adamış gönüllülere,

Dünya üzerindeki çocuklara yardım etmeyi yaşam biçimi haline getirmiş UNICEF’e,

Okumayı çok isteyen ancak imkanı olmayan çocuklara ulaşan Türkiye Eğitim Vakfı’ na (TEV),

Türk Gençlerine havacılığı sevdirmek ve öğretmek için çalışan Türk Hava Kurumu’ na destekte bulunmaktadır.

Türkiye’ nin çeşitli illerinde faaliyet gösteren Aston Yapı, yapmış olduğu tüm inşaat projelerinde yerel istihdam sağlamaya öncelik vermektedir. Bu istihdam sayesinde direkt ve dolaylı olmak üzere yüzlerce kişiye ulaşmaktadır. Satın almalarda Bölgesel tedarikçilerden faydalanan Aston Yapı, yerel ekonomiye de katkı sağlamaktadır.

Ülkemiz topraklarına duyduğumuz hayranlık ve minneti ifade edebilmek, ve şükranlarımızı gösterebilmek için en iyi yolun sosyal sorumluluk projelerinden geçtiğinin farkında olan kurumumuz; her zaman daha fazla projede yer almak için çaba sarf etmektedir. Üstte birkaçını sıraladığımız bu projeleri bizlere getiren, bizim de bu projelerde yer almamızı sağlayan çok değerli proje emektarlarına bu vesile ile tekrar teşekkür ederiz.

Gezegenimizin ve ülkemizin, özellikle çocukların; kesintisiz desteğe ve cömert katkılara ihtiyacı bulunmaktadır. Gelin çocuklarımızın yüzünü birlikte güldürelim.